HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Şirket Profilimiz

Şirket Profilimiz

Plastik Geri Dönüşüm sektörüne bağlı olarak hammadde üretimi, satış ve pazarlama hizmeti sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Plastik sektöründe global pazarda ve Avrupa pazarında lider ülkeler arasında yer alan ülkemizdeki plastik üreticilerine ve dünya pazarındaki mevcut üreticilere kaliteli ve hızlı hammadde hizmeti sağlayan bir şirkettir.

Yönetici kadrosunun uzun yıllardır plastik sektörüne hizmet vermiş kişiler olmasından dolayı Türkiye genelinde potansiyel müşteri portföyüne sahip bir şirkettir.

Güngörler Plastik olarak plastik hammadde sektöründe 1980 yılından beri faaliyet gösteriyoruz. PVC, PP, PE ve PS grubunda müşterilerimizin ihtiyaçlarına ülkemizin çeşitli bölgelerinden geri dönüşümüne hazır tedarik ettiğimiz ürünlerle sürekli olarak cevap vermeye çalışıyoruz.

Kısa sayılabilecek bir sürede, söz konusu ürün gruplarında, oldukça büyük bir sektör olan Türkiye Plastik Endüstrisi’nde önde gelen tedarikçilerden biri olarak bilinen bir şirket olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Değerli müşterilerimizin desteği, sürekli olarak artan ürün portföyümüz ve çeşitlenen tedarik kaynaklarımızla, hizmet kalitemizi her geçen gün daha da artırarak, ülkemizde olduğu kadar global olarak da plastik sektörüne yön veren kuruluşlardan biri olma hedefimize giderek daha da yaklaşıyoruz.